Automechanik (Kroměříž)

BIOPAS, spol. s r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Automechanik". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Automechanik
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BIOPAS, spol. s r.o.
Kaplanova 2959/6
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: opravy nákladních vozidel
- Požadavky: ŘP sk. B a C, praxe v oboru požadována min. 3 roky, aktivní řidič, svářečský průkaz výhodou, manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, loajálnost
- Nabízíme: nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Benefity: celkem 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání, peněžitý příspěvek na stravování
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: biopas@biopas.cz nebo zavadilova@biopas.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Vladimíra Zavadilová
sekretariát/podatelna
email: biopas@biopas.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573339529; 57,502781; 573502789
email: precechtelova@biopas.cz

Poslední změna: před 1 rokem