Automechanik - autoelektrikář (Holešov)

Autodílna Vykoukal s.r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Automechanik - autoelektrikář". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Automechanik - autoelektrikář
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Holešov
Mzda:
od 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Autodílna Vykoukal s.r.o.
Hankeho 271/4
76901

Pracoviště Holešov
- Náplň práce: údržba, servis a opravy motorových vozidel různých značek, provádění diagnostiky a odstraňování závad
- Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- Pracovní doba: Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod.
- Benefity: roční bonus, příspěvek na stravování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod., pan Vykoukal 603 823 804), příp. své strukturované životopisy posílejte na email: info@autodilnavykoukal.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Vykoukal
jednatel
telefon: 603 823 804
email: info@autodilnavykoukal.cz

Holešov
76901

telefon: 603 823 804-5

Poslední změna: před 1 rokem