Brusiči CNC na otvory, průměry a další (Hulín)

PILANA MCT, spol. s r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Brusiči CNC na otvory, průměry a další". Nástupní mzda je 26 000 – 29 000 Kč.

Název pozice:
Brusiči CNC na otvory, průměry a další
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Hulín
Mzda:
26 000 – 29 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
PILANA MCT, spol. s r.o.
Nádražní 804
76824

Pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: práce na CNC brusce
- Požadavky: vyučení nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, praxe v CNC broušení výhodou
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, PD: Po-Pá, 6:00-14:15, 14:00-22:15 hod., nástup možný ihned
- Nabízíme: náborový příspěvek, týden dovolené navíc, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění + další benefity
- své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: lzavadil@pilanamct.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 15:00 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Libor Zavadil
ředitel společnosti
telefon: 723 116 670
email: lzavadil@pilanamct.cz

Hulín
76824

telefon: 573328401
email: zavadil@pilanamct.cz; ulrychova@pilanamct.cz

Poslední změna: před 2 týdny