Brusič/ka - pil (Zborovice)

GSP-High Tech Saws, s.r.o. nabízí v obci Zborovice volnou pracovní pozici "Brusič/ka - pil". Nástupní mzda je 22 000 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Brusič/ka - pil
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Zborovice
Mzda:
22 000 – 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
GSP-High Tech Saws, s.r.o.- provozovna
Hlavní 51
76832

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Pracovní náplň: broušení železných obrobků

- Požadavky: vhodné i pro absolventy - firma zaučí
- možnost i zkráceného úvazku 6hod./den, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, PD 6:00-14:30 hod.
- Benefity: 2x ročně mimořádné prémie, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, životní připojištění, další firemní benefity - firemní akce, sportovní vyžití apod.
- Kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod., pan Šebestík Jiří, tel.: 775 907 911), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sebestik@gsp.info.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jiří Šebestík
ředitel
telefon: 775 907 911
email: sebestik@gsp.info

Zborovice
76832

telefon: 573369281
email: barosova@gsp.info

Poslední změna: před 2 měsíci