Dělník/ce do výroby pařených sýrů (Bystřice pod Hostýnem)

NET PLASY, spol. s r.o. nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Dělník/ce do výroby pařených sýrů". Nástupní mzda je od 20 160 Kč.

Název pozice:
Dělník/ce do výroby pařených sýrů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
od 20 160 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
NET PLASY, spol. s r.o.
U Mlékárny 1020
76861

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: výroba sýru Jadel - pletení, krájení, uzení
- Požadujeme: vzdělání v oboru mlékárenství nebo potravinářství výhodou, popřípadě 5 letá práce v oboru potravinářství, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, zájem o práci
- Benefity: dodatková dovolená, stravenky, příspěvek na životní pojištění
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem posílejte na e-mail: hrdlickova@mlekarna-bystrice.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Taťána Hrdličková
mzdová účetní
telefon: 573 514 127
email: hrdlickova@mlekarna-bystrice.cz

76861

Poslední změna: před 1 měsícem