Dělník/ce ve stavebnictví - obsluha vrtné soupravy (Břest)

ERMONTA s.r.o. nabízí v obci Břest volnou pracovní pozici "Dělník/ce ve stavebnictví - obsluha vrtné soupravy". Nástupní mzda je 33 000 – 38 000 Kč.

Název pozice:
Dělník/ce ve stavebnictví - obsluha vrtné soupravy
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Břest
Mzda:
33 000 – 38 000 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
ERMONTA s.r.o.
76823

Pracoviště Břest - dle zakázek
- Náplň práce: obsluha protláčecího zařízení při výstavbě energetických sítí
- Požadujeme: ŘP B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
- Výhodou: řidičský průkaz C
- Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, 13. plat, profesní rozvoj, denní návrat domů.
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod. (pan Ing. Hladil, tel: 606 745 801), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: m.hladil@ermonta.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Martin Hladil
jednatel
telefon: 606 745 801
email: m.hladil@ermonta.cz

Břest
76823

telefon: 602 528 830
email: ermonta@centrum.cz; v.hladil@ermonta.cz

Poslední změna: před 2 měsíci