Dietní sestra (Kroměříž)

Česká katolická charita nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Dietní sestra". Nástupní mzda je od 15 000 Kč.

Název pozice:
Dietní sestra
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 15 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Česká katolická charita - Domov svatého Kříže Kroměříž
Koperníkova 1446/3
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: sestavování jídelníčku, normování surovin
- Požadujeme: praxi v oboru
- doba určitá s možností prodloužení, zkrácený úvazek nejlépe v dopoledních hodinách, příp. práce na dohodu o pracovní činnosti
- Benefity: stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pět týdnů dovolené
- Kontakt telefonicky paní Kalčíková (tel: 777 806 405), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: reditelka@domov-km.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Marie Kalčíková
ředitelka
telefon: 777 806 405
email: reditelka@domov-km.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 1 rokem