Elektromechanik (Hulín)

TSS Maintenance s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Elektromechanik". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Elektromechanik
Obor(y):
Doprava, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Hulín
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TSS Maintenance s.r.o. - Hulín
Nádražní 737
76824

Pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: výroba, instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, transformátorů, rozváděčů a svařovacích agregátů, řízení prací při sestavování, seřizování a opravách složitých a prototypových strojů, přístrojů a zařízení, jejich měření, zkoušení a oživování
- Požadavky: vyučení - výhodou železniční obor
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@tssas.cz.
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Horkelová
personalista
telefon: 602 736 862
email: kariera@tssas.cz

Hulín
76824

Poslední změna: před 2 měsíci