Elektromontér (Břest)

ERMONTA s.r.o. nabízí v obci Břest volnou pracovní pozici "Elektromontér". Nástupní mzda je 28 000 – 42 000 Kč.

Název pozice:
Elektromontér
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Břest
Mzda:
28 000 – 42 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ERMONTA s.r.o.
76823

Pracoviště Břest - dle zakázek
- Náplň práce: výstavba venkovních elektrických vedení, kabelových vedení, trafostanic pro společnosti EG.D, a.s. a ČEZ, a.s.
- Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, vhodné i pro absolventy, ŘP B
- Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, 13. plat, profesní rozvoj, denní návrat domů.
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod. (pan Ing. Hladil, tel: 606 745 801), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: m.hladil@ermonta.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Martin Hladil
jednatel
telefon: 606 745 801
email: m.hladil@ermonta.cz

Břest
76823

telefon: 602 528 830
email: ermonta@centrum.cz; v.hladil@ermonta.cz

Poslední změna: před 2 měsíci