Elektromontér na elektrických rozvaděčích (Zdounky)

Spálovský, a.s. nabízí v obci Zdounky volnou pracovní pozici "Elektromontér na elektrických rozvaděčích". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Elektromontér na elektrických rozvaděčích
Obor(y):
Doprava, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Zdounky
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Spálovský, a.s.
Nádražní 329
76802

PRACOVIŠTĚ Zdounky
- Náplň práce: výroba elektrických rozváděčů LV a MV, pracovní cesty dle potřeb firmy
- Požadavky: vyučení, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (např. dle vyhlášky č.
50/78 Sb. nebo doklad praxe), řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, znalost elektrotechniky a konstrukce elektrických rozváděčů
- Pracovní doba Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod.
- Benefity: týden dovolené nad rámec ZP, stravenkový paušál, příspěvěk na dopravu do zaměstnání, příspěvěk na penzijní připojištění
- Kontakt osobně na pracovišti je možný pouze každé pondělí v rozmezí 7:00 - 11:00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: dudikm@spalovsky.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Miroslav Dudík
telefon: 724 270 524
email: dudikm@spalovsky.cz

Zdounky
76802

telefon: 573501611, 573501621
email: spalovsky@spalovsky.cz

Poslední změna: před 1 rokem