IT technik/ka - montér (Kroměříž)

KASSEX s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "IT technik/ka - montér". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Název pozice:
IT technik/ka - montér
Obor(y):
Informační technologie, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 32 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
KASSEX s.r.o.
Kojetínská 3368/115
76701

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: instalace datových sítí a přípojek u klientů, jejich servis
- Požadavky: vhodné i pro absolventy nebo osoby mimo IT, ŘP B, manuální zručnost, zvládat práci ve výškách, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost
- Výhodou: znalost problematiky počítačových sítí
- Nástup možný ihned, práce na HPP, možnost i zkráceného úvazku nebo práce na dohodu (DPP / DPČ)
- Kontakt osobní je možný po telefonickém kontaktu předem a to Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (pan Jordán Petr, tel.: 602 564 717), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@kronosnet.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Jordán
telefon: 602 564 717
email: info@kronosnet.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 2 měsíci