Kameník / ce (Kroměříž)

TP kvarcit s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Kameník / ce". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Název pozice:
Kameník / ce
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 20 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
TP kvarcit s.r.o.
Malý val 1552/9

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - dle zakázek v rámci ČR
- rozvoz na zakázky dle dohody
- Náplň práce: obklady z lomového kamene, kamenické práce výstavby čel, vpustí atd., základní údržba pracovní techniky
- Požadavky: praxe na obdobné pozici, řidičské oprávnění sk. B, manuální zručnost
- pracovní doba Po - Pá, 8:00 - 16:30 hod., doba určitá 2 roky s možností prodloužení
- Kontakt osobně je možný každou středu v čase 8:00 - 11:00 hod.. Je vhodné telefonicky kontaktovat zaměstnavatele předem (paní Políčková, tel: 739 422 652).

Kontakt na zaměstnavatele

Petra Políčková
telefon: 739 422 652
email: tpkvarcit@seznam.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 4 měsíci