Manažer/ka kvality (Kroměříž)

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Manažer/ka kvality". Nástupní mzda je od 14 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažer/ka kvality
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 14 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Riegrovo náměstí 159/15
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: 1) zajišťujete tvorbu a zavádění systému kvality sociálních služeb v organizaci; 2) provádíte konzultační a poradenskou činnost, vedete potřebnou dokumentaci; 3) podílíte se na nastavení standardů kvality sociálních služeb u jednotlivých služeb; 4) metodicky vedete vedoucí pracovníky v přímé péči; 5) podáváte podněty ke zlepšení a motivuje pracovníky všech zařízení k podávání podnětů ke zlepšení funkčnosti systému, kontroluje jejich realizaci na zařízeních; 6) provádíte a vyhodnocujete namátkové kontroly v oblasti systému kvality, dále v oblasti dodržování etických kodexů a v oblasti dodržování Listiny základních práv a svobod; 7) provádíte analytickou činnost a hodnotíte efektivitu směrem k ekonomice provozu a kvalitě poskytovaných služeb, podáváte návrhy na nápravná opatření a změny; 8) zodpovídáte za evidenci stížností organizace dle vnitřních pravidel, řešíte stížnosti adresované na ředitelství organizace; 9) podílíte se na vyhotovování závěrečných nebo výročních zpráv za oblast kvality; 10) podílíte se na přípravě a realizaci akcí vedoucích k propagaci kvality sociálních služeb;
- Požadujeme: VOŠ, VŠ vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách. praxe v sociálních službách službách min. 5 let řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou odolnost vůči psychické zátěži a stresu komunikační, písemné a organizační schopnosti uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
- Nabízíme: pracovní poměr s nástupem možným ihned, zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně v jednosměnném pracovním režimu, 10. platovou třídu, plat stanovený dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v aktuálním znění (příloha č. 1). dále nabízíme systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, stravenkový paušál, péči o zdraví zaměstnanců nebo například kulturní a sportovní akce) 5 týdnů dovolené, práci v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci. Samozřejmostí je zaškolení, podpora odborného i osobního růst a možnost dalšího vzdělávání

- Žádost a strukturovaný profesní životopis, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: obrucova@sskm.cz.
Popřípadě svoji žádost doručte osobně do 27.05.2024 (Obručová Eva, personální a mzdové oddělení, tel. 720 036 237).

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Obručová
personální a mzdové oddělení
telefon: 720 036 237
email: obrucova@sskm.cz

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Kroměříž
76701

email: podatelna@sskm.cz


Poslední změna: před 1 týdnem