Manipulační dělníci ve výrobě (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Manipulační dělníci ve výrobě". Nástupní mzda je 24 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manipulační dělníci ve výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
24 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - prac. Kroměříž - agentura práce
Kaplanova 2830/4
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Proběhne zaškolení a zapracování na pozici operátor výroby – jednoduchá obsluha vstřikolisu, odebírání dílců, kontrola procesu, kvality materiálu, příprava balících prostředků např. plastové boxy a krabice pro další zaměstnance
- Požadujeme: praxe v oboru výhodou, znalost práce na počítači, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity např. 5 dní volna navíc oproti ZP, 1 den sick-day, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity tzv. benefit kartu, firemní akce apod., pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, uvedena nástupní HM, po-té HM + odměny, náborový příspěvek ve výši 5.000,-Kč (bude vyplacen po zkušební době)
– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zdeněk Večerka
Personalista
telefon: 777 776 355
email: zdenek@kmkonsult.cz

KM konsult s.r.o.
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 4 týdny