Mechanik - seřizovač vstřikovacích lisů (Bystřice pod Hostýnem)

FORMAT s.r.o. nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Mechanik - seřizovač vstřikovacích lisů". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Mechanik - seřizovač vstřikovacích lisů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FORMAT s.r.o.
Přerovská 95
76861

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: mechanik a seřizovač vstřikovacích lisů
- Požadavky: vyučení v technickém oboru, zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou, základní práce na PC
- PD pondělí - pátek, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: příspěvek na stravování - měsíční stravenkový paušál
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 13:00 hod. (paní Králíková, tel: 739 573 369), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@format-cz.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Hana Králíková
telefon: 739 573 369
email: info@format-cz.cz

76861

Poslední změna: před 4 měsíci