Montážní dělník/ce (Hulín)

MONT-KOVO, spol. s r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Montážní dělník/ce". Nástupní mzda je 29 000 – 43 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montážní dělník/ce
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Hulín
Mzda:
29 000 – 43 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
MONT-KOVO, spol. s r.o. - Hulín
Antonína Dvořáka 509
76824

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Hulín - práce dle zakázek montovaných hal v ČR a SR
- Náplň práce: montážní práce na stavbách při realizaci montovaných hal v ČR a SR, práce ve výškách a fyzická manipulace s materiálem
- Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Výhodou je: výuční list, řidičský průkaz sk. B, B+E, T, platný vazačský, lešenářský, jeřábnický průkaz S, svářečský průkaz, průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků, průkaz k obsluze pracovních plošin, dovednost čtení výkresové dokumentace.
- Nástup možný ihned po osobním pohovoru, kombinace turnusů denní dojíždění nebo pondělí až čtvrtek
- Benefity: perspektiva růstu na pozici vedoucího montéra, vánočí prémie, mimořádné výkonnostní prémie, prémie k pracovnímu jubileum, narození dítěte, vzdělávací kurzy, školení, stravenky (příspěvek na stravování), příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, tuzemské stravné ve výši 2 800 - 6 600 Kč/měsíc (čistého), náborový příspěvek 10 000 Kč, teambuildingy a firemní akce pro rodinné příslušníky, profesní školení (VZV, vazač, lešenář a jeřábník sk. S), zajištěný odvoz na montáže, zajištěné ubytování v penzionech či hotelech, po zkušební době a zaučení možnost finančního růstu, technické zázemí na vysoké úrovni
- Kontakt možný telefonicky Ing. Martin Šálek, tel. 602 108 158 nebo po domluvě osobně v sídle firmy v Břestě (Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martin.salek@montkovo.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Martin Šálek
personalista
telefon: 602 108 158
email: martin.salek@montkovo.cz

MONT-KOVO, spol. s r.o. - Hulín
Hulín
76824


Poslední změna: před 2 měsíci