Nákupčí (Holešov)

Nestlé Česko s.r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Nákupčí". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Nákupčí
Obor(y):
Obrana a ochrana, Výroba a provoz
Obec:
Holešov
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov
Palackého 134
76901

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Analýza a vyhodnocení materiálového pokrytí, Zjištění potřeby nákupu pro dané materiálové skupiny, Vytváření operativních odvolávek z kontraktů, Zadávání podkladů k inventuře materiálů, Zasílání podkladů pro vytvoření kontraktu, Přímá spolupráce s dodavateli na společných projektech, Účast na pravidelných a operativních schůzkách v oblasti logistiky, Přímá spolupráce s odděleními (kvalita, bezpečnost práce, výroba, vývoj, sklady a plánování)
- Požadavky: Uživatelská znalost MS Office nástrojů, Znalost AJ na komunikativní úrovni, Samostatnost, spolehlivost, pohotové jednání, Profesionální vystupování, Analytické myšlení, Odolnost vůči stresu, Znalost SAP systému výhodou

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní a nebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

Kontakt na zaměstnavatele

Barbora Matušková
telefon: 724 420 689
email: barbora.matuskova@cz.nestle.com

Holešov
76901

telefon: 573306286, 573306111
email: sarka.kalikova@cz.nestle.com

Poslední změna: před 1 rokem