Nástrojař v plastikářské výrobě (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Nástrojař v plastikářské výrobě". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Nástrojař v plastikářské výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - prac. Kroměříž - agentura práce
Kaplanova 2830/4
76701

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplní práce nástrojaře v plastikářské výrobě bude: Demontáž a montáž forem + opravy jejich poškozených míst, Ruční broušení a do lícování dílů, Čištění chladících okruhů forem a opravy topných systémů, Výroba jednoúčelových přípravků + montáž odebíracích chapačů, Základní práce na obráběcích strojích
- Požadavky: Vzdělání: min. výuční list, maturita – technický obor, Zkušenosti se vstřikovacími formami jsou velkou výhodou, Využíváte technické myšlení a orientujete se v technické dokumentaci, Nechybí Vám pečlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup, Máte ochotu a touhu učit se novým věcem
- Nabídneme: Seberealizaci a zodpovědnost za svou vykonanou práci, Širokou škálu benefitů k ŘD 5 dní volna navíc a 1 den sickday, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefit UP kartu a mnoho dalšího.

– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zdeněk Večerka
Personalista
telefon: 777 776 355
email: zdenek@kmkonsult.cz

KM konsult s.r.o.
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 2 měsíci