Obchodní manažer/ka (Kroměříž)

Jimi Tore s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Obchodní manažer/ka". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Obchodní manažer/ka
Obor(y):
Finance, Obchod a cestovní ruch
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jimi Tore s.r.o.
Altýře 3285/1b

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (celá ČR), poskytování odborného poradenství, pravidelné návštěvy u zákazníků, zpracování nabídek, objednávek
- Požadavky: zkušenost a orientace z oboru velkou výhodou, řidičský průkaz skupiny B, skvělé komunikační dovednosti
- Benefity: fixní ohodnocení + provize, firemní telefon, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, příspěvky na stravování
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: navratilova@jimi-tore.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Navrátilová
telefon: 734 446 002
email: navratilova@jimi-tore.cz

Kroměříž
76701

email: info@jimi-tore.cz

Poslední změna: před 1 měsícem