Obchodní referent/ka (Holešov)

LUKO, s.r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Obchodní referent/ka". Nástupní mzda je 21 800 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Obchodní referent/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Holešov
Mzda:
21 800 – 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
LUKO, s.r.o.
Grohova 1267
76901

pracoviště Holešov - velkosklad
- Náplň práce: vyřizování objednávek, příjem zboží do PC, komunikace s odběrateli a tvorba letákových akcí pro podporu prodeje
- Požadujeme: praxe v oboru (obchodu a distribuci) výhodou, znalost práce na PC (word, excel), ŘP sk. B, potravinářský průkaz
- Pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned po doložení potravinářského průkazu
- Benefity: stravenkový paušál ve výši 107,- Kč, zvláštní prémie
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Milada Chytílková
jednatel
telefon: 606 909 075
email: luko@lukoholesov.cz

Holešov
76901

telefon: 573396016,573398872
email: zarskaluko@seznam.cz lukoholesov@iol.cz

Poslední změna: před 9 měsíci