Obchodní referent/ka (Kroměříž)

AEV, spol. s r. o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Obchodní referent/ka". Nástupní mzda je 27 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Obchodní referent/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
27 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AEV, spol. s r.o.
Jožky Silného 2783/9
76701

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Vyřizování objednávek a požadavků zákazníka a další agendy týkající se zakázek, Evidence a tvorba poptávek a následné zpracování nabídek, Zajišťování přeprav, Komunikace se zákazníkem a ostatními odděleními ve společnosti, Spolupráce na nových projektech
- Požadavky: Uživatelská znalost práce na PC, Anglický jazyk, popřípadě německý jazyk
- Výhodou: Praxe na obdobné pozici, Řidičský průkaz sk B, Znalost IS Helios Inuvio
- Nabízíme: Nástupní mzdu od 28 000 - 40 000,- Kč při plném úvazku podle praxe a vzdělání, s předpokládaným růstem po zapracování, Práce na plný nebo částečný úvazek, Nástup možný ihned, Možnost dalšího profesního vzdělávání, bonus ke mzdě, Sickdays, nadstandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba

- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., pí. Lehkoživová, tel.: 573 500 082, 731 616 390), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Lehkoživová
personalistka
telefon: 573 500 082
email: lehkozivova@aev.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573500020, 573500082

Poslední změna: před 2 týdny