Oblastní manažer/ka úklidové společnosti (Kroměříž)

CLEANCAT s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Oblastní manažer/ka úklidové společnosti". Nástupní mzda je od 44 400 Kč.

Název pozice:
Oblastní manažer/ka úklidové společnosti
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 44 400 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
CLEANCAT s.r.o. - provozovna Kroměříž
Kojetínská 3666/64

pracoviště Kroměříž (zakázky v rámci Zlínské kraje)
- Náplň práce: zodpovědnost za ekonomické výsledky zakázek Zlínského kraje, řízení 4-5 THP podřízených vedoucích a nepřímá zodpovědnost za cca 400 úklidových zaměstnanců, hledání proklientského řešení případných reklamací zákazníků, provádění kontrolní činnosti, dodržování parametrů a ukazatelů (např. řádné používání chemie a dodržování technologických postupů), zajištění odzkoušení nových technologií, součinnost při náboru svých podřízených pracovníků a řádný zácvik nováčků
- Očekáváme: SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk B - aktivní řidič, moci uplatnit velmi dobré zkušenosti ve vedení lidí a umět je motivovat, akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od potřeb našich klientů, dobře zvládat občasný nápor a stresové situace, projevovat vysokou míru nasazení a samostatnosti
- Nabízíme: zvyšování odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál a profesně růst, mobilní telefon, notebook a automobil (ke služebním účelům), systém benefitů, kancelář v Kroměříži, Valašském Meziříčí nebo ve Zlíně, datum nástupu ideálně hned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@cleancat.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Kontakt na zaměstnavatele

Marcela Ráková
Personalista
telefon: 596 223 724
email: prace@cleancat.cz

CLEANCAT s.r.o.
Ostrava
71100

Poslední změna: před 3 měsíci