Obsluha neutralizační stanice (Kroměříž)

MAGNETON a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Obsluha neutralizační stanice". Nástupní mzda je 22 000 – 43 000 Kč.

Název pozice:
Obsluha neutralizační stanice
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
22 000 – 43 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MAGNETON a.s.
Hulínská 1799/1
76701

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: zabezpečení plynulého chodu technologie stanice odpadních vod, základní chemická úprava odpadních vod (dle pH), výroba demineralizované vody
- Požadavky: komunikativnost a práce v týmu, manuální zručnost, zodpovědný přístup, obsluha VZV výhodou
- Pracovní doba: třísměnný provoz, PO-PÁ: 6:00 - 14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 - 6:00 hod.
- Nabízíme: 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, kompletní zaškolení zkušenými pracovníky
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.: 573 592 578, 773 795 443), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Blanka Tomaštíková
personální středisko
telefon: 573 592 578, 773 795 443
email: personal@magneton.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 11 měsíci