Operátor/ka CNC - mechanik - operátor/ka laseru (Hulín)

GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Operátor/ka CNC - mechanik - operátor/ka laseru". Nástupní mzda je 27 000 – 29 000 Kč.

Název pozice:
Operátor/ka CNC - mechanik - operátor/ka laseru
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
27 000 – 29 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
Záhlinická 1325
76824

pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: obsluha CNC stroje (laseru), kontrola a měření hotových dílů, dohled nad výrobním procesem
- Požadujeme: strojírenské vzdělání je velkou výhodou, tak i zkušenosti s obsluhou CNC strojů, spolehlivost, manuální zručnost, technické myšlení, znalost čtení výkresové dokumentace, pozitivní vztah k práci
- doba určitá 6 měsíců s možností přechodu na dobu neurčitou
- Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, odměny a příplatky nad zákonnou výši, 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a prosinci), závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800,- Kč za měsíc, příspěvek na dopravu, dny dovolené navíc, termín nástupu možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Valerianová, tel: 571 850 100), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na email: valerianova@gacz.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Valerianová
telefon: 571 850 105
email: valerianova@gacz.cz

Hulín
76824

telefon: 573 350 060

Poslední změna: před 2 měsíci