Operátor/ka do výroby (Kroměříž)

Jiří Kašík nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Operátor/ka do výroby". Nástupní mzda je od 27 000 Kč.

Název pozice:
Operátor/ka do výroby
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 27 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Jiří Kašík
76701

PRACOVIŠTĚ Postoupky
- Náplň práce: orba, setí, okopávky, předsklizňová příprava, sklizeň, posklizňové činnosti, mlazení zeleně a jiné podobné činnosti, fyzicky náročná práce
- Požadavky: praxe v zahradnictví, ŘP sk. B a C, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- PD: Po - Pá, 7:00 - 15:30 hod., případně dle potřeby
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (8:00 - 9:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zahradnictvi.kasik@email.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Kašík
telefon: 736 767 904
email: zahradnictvi.kasik@email.cz

Jiří Kašík
Kroměříž
76701

telefon: 573362190

Poslední změna: před 3 týdny