Operátor/ka - programátor/ka CNC nástrojových brusek (Hulín)

PILANA Karbid s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Operátor/ka - programátor/ka CNC nástrojových brusek". Nástupní mzda je 28 000 – 42 000 Kč.

Název pozice:
Operátor/ka - programátor/ka CNC nástrojových brusek
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
28 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
PILANA Karbid s.r.o.
Nádražní 804
76824

pracoviště Hulín
- Náplň práce: kvalifikovaná obsluha CNC nástrojových brusek
- Požadavky: vzdělání a praxe ve strojírenství
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost využití rekreačních prostor firmy, klimatizované pracoviště, mzda dle zkušeností, výkonu a přístupu k práci, možnost práce i na 3 směnný provoz
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (pan Kubiš, tel: 602 462 408) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: karbid@pilana.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Vlastimil Kubiš
vedoucí výroby
telefon: 602 462 408
email: karbid@pilana.cz

Hulín
76824

Poslední změna: před 1 měsícem