Operátor/ka - vícestrojová obsluha ve strojírenské výrobě (Hulín)

PILANA Metal s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Operátor/ka - vícestrojová obsluha ve strojírenské výrobě". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Název pozice:
Operátor/ka - vícestrojová obsluha ve strojírenské výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
PILANA Metal s.r.o.
Nádražní 804
76824

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: vícestrojová obsluha moderních strojů ve výrobě pilových pásů
- Požadavky: technické myšlení a zodpovědnost, praxe v oboru výhodou
- pracovní doba - střídání směn Pondělí až Pátek 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.
- Benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, po zapracování možnost firemního bytu
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Toman, tel: 724 055 341) , příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: toman@pilana.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Toman
telefon: 724 055 341
email: toman@pilana.cz

Hulín
76824

telefon: 573328237, 573328203
email: strakova@pilana.cz

Poslední změna: před 3 měsíci