Operátor/ka výroby (Kroměříž)

PLASTIKA a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Operátor/ka výroby". Nástupní mzda je 30 000 – 32 000 Kč.

Název pozice:
Operátor/ka výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
30 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PLASTIKA a.s.
Kaplanova 2830/4
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha vstřikolisů, kontrola dílů při odebírání z pásu, základní měření dílů, provádění základních záznamů ve výrobě a montáže na stanovených pracovištích
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, vhodné i pro OZZ/OZP
- pracovní doba: střídání směn Po-Ne, 12-ti hodinové směny 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00 hod.
- Benefity: Dotované stravování, 5 dní volna navíc a 1 sickday, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, benefitní karta UP na volnočasové aktivity
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod. (paní Bc. Čecháčková, tel: 724 274 792) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@plastika.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petra Čecháčková
telefon: 724 274 792
email: kariera@plastika.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573511102; 573511109
email: lastovicova@plastika.cz; plastika@plastika.cz

Poslední změna: před 2 měsíci