Ostraha prodejny Lidl (Bystřice pod Hostýnem)

Protektia s.r.o. nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny Lidl". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny Lidl
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o. - Lidl, Bystřice pod Hostýnem
Holešovská 31
76861

Další informace o volném místu

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
- Požadujeme: Praxe a certifikát strážného výhodou. Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: Práci na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu. Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny. Zprostředkování certifikátu strážného nebo detektiva

- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
V případě zájmu o uvedenou pozici, prosím volejte paní Hanušovou, tel. 734 881 684, Po-Pá, 8:00 -16:00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Hanušová
telefon: 734 881 684
email: nabor2.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o.
Brno
63900


Poslední změna: před 3 týdny