Pomocná kuchařka / pomocný kuchař - OZP (Bystřice pod Hostýnem)

ADAM EXCLUSIVE s.r.o. nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Pomocná kuchařka / pomocný kuchař - OZP". Nástupní mzda je 14 800 – 16 000 Kč.

Název pozice:
Pomocná kuchařka / pomocný kuchař - OZP
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
14 800 – 16 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ADAM EXCLUSIVE s.r.o., pracoviště
Obchodní 1572
76861

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Pracovní náplň: pomocné práce v kuchyni - čištění a krájení zeleniny, příprava studené kuchyně
- Požadavky: praxe v oboru výhodou
- PD Po-Pá, 6:00-12:30 hod., zkrácený úvazek 30 hod./týden
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: jkrpcova@seznam.cz, příp. kontakt telefonicky (Po-Pá, 8:00-14:00 hod., paní Ovčačíková, tel.: 725 744 788).

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Ovčačíková
telefon: 725 744 788
email: jkrpcova@seznam.cz

ADAM EXCLUSIVE s.r.o. - pracoviště Bystřice pod Hostýnem
76861

Poslední změna: před 3 měsíci