Pomocná pracovnice/pracovník výroby (Hulín)

EVC Group s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Pomocná pracovnice/pracovník výroby". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Název pozice:
Pomocná pracovnice/pracovník výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
EVC Group s.r.o.
Nádražní 1383
76824

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: příprava materiálu pro výrobu a vývoj, třídění a lepení bateriových článků, montáž bateriových modulů
- výhodou je zkušenost práce z výrobního procesu, nutná manuální zručnost
- doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity - stravenkový paušál, příspěvek za získání nového pracovníka, pojištění odpovědnosti zaměstnanců
- kontakt telefonicky Po-Pá, 6:30 - 15:00 hod. (paní Bc. Zavadilová, tel: 720 935 565), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: administrativa@evcgroup.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Ivana Zavadilová, DiS.
Asistentka vedení
telefon: 720 935 565
email: administrativa@evcgroup.cz

Hulín
76824

Poslední změna: před 2 měsíci