Pomocná síla v kuchyni, úklid objektu (Rusava)

ONENESS o.p.s. nabízí v obci Rusava volnou pracovní pozici "Pomocná síla v kuchyni, úklid objektu". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Název pozice:
Pomocná síla v kuchyni, úklid objektu
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Rusava
Mzda:
od 22 000 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
ONENESS o.p.s. - Kulturní a vzdělávací centrum
76841

pracoviště Rusava
- Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, úklid provozovny kulturního centra, pomocné práce při provozu kulturního centra
- Požadavky: spolehlivost, ochota učit se novým věcem, komunikatovnost
- Pracovní doba pondělí - pátek, občas víkendy dle obsazenosti, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, možnost ubytování
- Kontakt telefonický Po-Pá (8:00 - 15:00 hod., paní Krejčí, tel: 774 903 056), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: evarusava@seznam.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Krejčí
telefon: 774 903 056
email: evarusava@seznam.cz

Rusava
76841

Poslední změna: před 1 rokem