Pomocní dělníci ve výrobě - OZP (Kroměříž)

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pomocní dělníci ve výrobě - OZP". Nástupní mzda je od 9 750 Kč.

Název pozice:
Pomocní dělníci ve výrobě - OZP
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 9 750 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. - prac. Kroměříž
Kaplanova 1775/1c

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: jednoduchá kompletační práce - kompletace obalů z kartonu, lepení tavnou pistolí, kompletace výrobků pro automobilový a jiný průmysl, přeprava zboží v rámci Zlínského kraje
- Požadavky: firma na pozici zaučí
- zkrácený prac. úvazek 4 hod./den, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: prémie dle výkonnosti
- Kontakt telefonicky paní Rašková, tel. 777 721 284.

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Rašková
telefon: 777 721 284
email: ergokm@cspzlin.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 2 týdny