Porodní asistent/ka (Kroměříž)

Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Porodní asistent/ka". Nástupní mzda je od 33 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Porodní asistent/ka
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 33 500 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Kroměřížská nemocnice a.s.
Havlíčkova 660/69
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: plánování a poskytování základní a specializované péče v oblasti péče o ženu během těhotenství, porodu a šestinedělí, poskytování zdravotní péče porodní asistence, vedení ošetřovatelského procesu, zajištění nezbytného dohledu, péče a rad ženám před a při porodu, v šestinedělí a na úseku gynekologie, vedení fyziologického porodu, poskytování ošetřovatelské péče novorozencům, provádění prvního ošetření, provádění ošetřovatelských výkonů, plnění ordinací lékaře a podílení se na péči, příprava a obsluha přístrojového vybavení na oddělení, odborná dokumentační a evidenční činnost, edukační činnost, podílení se na praktickém vyučování ve studijních oborech k získání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání, zajišťování mezioborové spolupráce
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru porodní asistence, ochota pracovat na směny, flexibilita, samostatnost, vysoká odolnost vůči stresu, spolupráce v týmu, důslednost, empatie, bezúhonnost, spolehlivost.
- nástup možný ihned, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, pracovní úvazek: 37,5 hodin týdně, možnost zkráceného úvazku,směnný pracovní režim, plat: od 33.500, tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe plus zákonné příplatky
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, motivační odměny, 5 týdnů dovolené, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá (06:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariéra@nem-km.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Denisa Procházková
personalistka
telefon: 739 577 949
email: kariera@nem-km.cz

Kroměřížská nemocnice a.s.
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 1 měsícem