Pracovník/ce pro přípravu rychlého občerstvení (Chropyně)

Trávnická s.r.o. nabízí v obci Chropyně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce pro přípravu rychlého občerstvení". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Název pozice:
Pracovník/ce pro přípravu rychlého občerstvení
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Chropyně
Mzda:
od 19 500 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Trávnická s.r.o. - pracoviště Chropyně
Tovačovská 572

PRACOVIŠTĚ Chropyně
- Náplň práce: příprava rychlého občerstvení
- Požadujeme: znalost výroby kurdských jídel a speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu, výhodou znalost tureckého jazyka (komunikační jazyk na pracovišti)
- Benefity: firemní stravování
- Kontakt osobně na pracovišti: Tovačovská 572, Chropyně (Po-Pá, 10:00 - 12:00 hodin) nebo e-mailem: bogo010453@gmail.com (p. Nádvorník).

Kontakt na zaměstnavatele

RSDr. Pavel Nádvorník
email: bogo010453@gmail.com

Chropyně
76811

Poslední změna: před 1 měsícem