Pracovník/ce čištění vozidel + úklid provozovny (Kroměříž)

Autoeden Zedník s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce čištění vozidel + úklid provozovny". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Název pozice:
Pracovník/ce čištění vozidel + úklid provozovny
Obor(y):
Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 20 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Autoeden Zedník s.r.o.
76701

PRACOVIŠTĚ Kotojedy
- Náplň práce: čištění vozidel - interier, exterier, úklid provozovny, pomocná síla provozovny
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou
- PD Po-Pá, 7:30 - 16:00 hod.
- Kontakt osobní v sídle firmy Po-Pá, 8:00-16:00 hod. (pan Zedník, tel.: 777 776 000), příp. své písmené nabídky s životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: zednik@fordautoeden.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Zedník
jednatel
telefon: 777 776 000
email: zednik@fordautoeden.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 3 měsíci