Pracovník/ce pro instalace zavlažovacích systémů v zahradách, parcích a sportovních plochách (Kroměříž)

Milan Kotěra nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce pro instalace zavlažovacích systémů v zahradách, parcích a sportovních plochách". Nástupní mzda je 180 – 210 Kč.

Pracovník/ce pro instalace zavlažovacích systémů v zahradách, parcích a sportovních plochách
Obor(y):
Stavebnictví, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
180 – 210 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Milan Kotěra - pracoviště Kroměříž
Chropyňská 1693/2
76701

PRFACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: pokládka potrubních rozvodů, instalace a usazování postřikovačů včetně příslušných komponentů
- Požadavky: řidičské oprávnění skupiny B, pro veškerou činnost pracovníky zaučíme
- Benefity: zvláštní měsíční prémie, příspěvek na dopravu
- Kontakt osobní vždy po prvotní telefonické domluvě Po-Pá, 6:30 - 16:00 hod. (pan Kotěra, tel. 607 723 428), příp. své písemné žádosti spolu s životopisem zasílejte na e-mail: info@kotera.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Milan Kotěra
telefon: 607 723 428
email: info@kotera.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 5 měsíci