Pracovník/ce prodeje a montáže autobaterií (Kroměříž)

JAN KRČMÁŘ AKUMA s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce prodeje a montáže autobaterií". Nástupní mzda je od 21 840 Kč.

Název pozice:
Pracovník/ce prodeje a montáže autobaterií
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 21 840 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
JAN KRČMÁŘ AKUMA s.r.o.
Husovo náměstí 464/17
76701

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: prodej, montáž autobaterií, rozvoz zboží a jiné
- Požadavky: vhodné i pro absolventy, vhodné i pro OZZ, řidičský průkaz B, znalost práce na PC
- provozní doba servisu 7:30 - 16:30 hod., možnost práce na dohodu o provedení práce 20 hod./týden
- Kontakt osobně na pracovišti (vchod naproti Bezručova parku) nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 15:00 hod., paní Bachanova tel.: 602 656 233), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@akuma-km.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Monika Bachanova
telefon: 602 656 233
email: info@akuma-km.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573338446

Poslední změna: předevčírem