Pracovník/ce údržby (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce údržby". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Pracovník/ce údržby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - Kroměříž, Sádky - agentura práce
Na Sádkách 3475/4c
76701

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: provádění preventivní údržby zařízení v kovošrotu
- Požadujeme: praxe v oboru, svářečský průkaz CO2/el.oblouk/švajc, spolehlivost, samostatnost, zručnost, aktivní a pozitivní přístup k práci
- Nabízíme: motivační finanční ohodnocení - prémie, dle pracovních výsledku, závodní stravování a další benefity, PD Po - Pá, 6:30-15:00 hod., pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00-16:00 hod. (p. Večerka, tel. +420777 776 355).
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zdeněk Večerka
Personalista
telefon: 777 776 355
email: kmkonsult@kmkonsult.cz

KM konsult s.r.o.
Kroměříž
76701

Poslední změna: před 2 měsíci