Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce (Kroměříž)

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce". Nástupní mzda je od 9 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 9 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s.- Kroměříž
Mánesova 3880/3
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Úzká spolupráce se sociálními a zdravotními pracovníky. Pomoc s plněním a vyhodnocováním individuálních plánů. Účast na kontrolních konzultacích a pomoc s řešením případných nejasností. Vedení individuálních a skupinových aktivity zaměřených na sdílení vlastní zkušenosti s nemocí. Poskytování individuální podpory klientům v procesu získávání a udržení si zaměstnání na základě vlastního příkladu a své motivace. Pomoc k uzdravení klientů vlastním příběhem zotavení, spolupodílení se na organizaci programů, nabízení podpory klientům při sestavování jejich rehabilitačního nebo krizového plánu, přinášení svého pohledu na potřeby klientů, účast na poradách týmu, intervizí, supervizí.
- Požadavky: Osobní zkušenost s duševním onemocněním z okruhu psychóz, duálních diagnóz či bipolárních poruch (zkušenost s hospitalizací výhodou), stabilizovaný zdravotní stav, schopnost a ochota mluvit o své nemoci. Vysokou míru empatie. Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost. Kreativitu a zodpovědnost. Schopnost zvládat stresové situace. Pozitivní myšlení, týmovou spolupráci. Ochotu dále se vzdělávat.
- zkrácený úvazek 15 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity: dovolená navíc
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Mgr. Jurečková, tel: 734 706 191), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jureckova@cspzlin.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Radka Jurečková
telefon: 577 158 635, 734 706 191
email: jureckova@cspzlin.cz

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s.- Kroměříž
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 2 týdny