Pracovník/ce výroby a montáže dopravních značek (Kvasice)

VÝDOZ s.r.o. nabízí v obci Kvasice volnou pracovní pozici "Pracovník/ce výroby a montáže dopravních značek". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Pracovník/ce výroby a montáže dopravních značek
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kvasice
Mzda:
od 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
VÝDOZ s.r.o.
Parková 488

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: řezání profilů, bodování profilů, výroba plechových nosičů, montáže dopravních značek, realizace provizorního dopravního značení, realizace vodorovného dopravního značení
- Požadavky: ŘP B, samostatnost, spolehlivost
- pracovní doba Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod., po zkušební době navýšení HM, stravenky a příspěvek na penzijní spoření
- své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: sindelar@vydoz.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Milan Šindelář
jednatel
email: sindelar@vydoz.cz

Kvasice
76821

Poslední změna: před 1 měsícem