Projektant/ka elektrozařízení se zaměřením na FVE (Holešov)

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Projektant/ka elektrozařízení se zaměřením na FVE". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Projektant/ka elektrozařízení se zaměřením na FVE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Holešov
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SATTURN Holešov spol. s r.o.
Dlažánky 305/16
76901

pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: projekce elektrotechnických zařízení se zaměřením na fotovoltaické elektrárny, zpracování projektové dokumentace střešních fotovoltaických elektráren a elektrorozváděčů
- Požadujeme: SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro, vhodné i pro OZP, znalost elektrotechnických norem, znalost práce v programu AutoCAD, komunikace v AJ nebo RJ
- výhodou: obecný přehled v oblasti elektrotechniky a telekomunikací
- výhody: pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na ŽP a penzijní připojištění, systematické profesní vzdělávání
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zeleznikova@satturn.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Romana Železníková, MBA.
provozní ředitelka
telefon: 573 398 723
email: zeleznikova@satturn.cz

Holešov
76901

telefon: 573398723
email: satturn@satturn.cz; satturn@email.cz; tomsu@satturn.cz

Poslední změna: před 1 rokem