Projektant/ka - stavební (Kroměříž)

FAKO spol. s r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Projektant/ka - stavební". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Projektant/ka - stavební
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
FAKO spol. s r.o.
Kotojedská 2588

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: tvorba rozpočtů a cenových nabídek, kontrola PD a jeji kompletnosti, zpracování výkazů výměr dle PD. Kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s projektovou dokumentací, zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, vedení procesu přípravy zakázky /zpracování požadavků na stavební připravenost, vypracování předávací dokumentace apod.)
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání stavebního směru, odbornost v oboru, znalost program AutoCad, vysokou míru vlastní odpovědnosti a osobní nasazení, soběstačnost, komunikativnost, pečlivost, program Revit výhodou
- Nabízíme: PD 7:00-15:30 hod. (11:30 - 12:30 polední přestávka), stravenkový paušál
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: administrace@fako.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Mertová
telefon: 602 561 344
email: administrace@fako.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573330186

Poslední změna: před 1 měsícem