Referent/ka Odboru životního prostředí (Holešov)

Město Holešov nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Referent/ka Odboru životního prostředí". Nástupní mzda je 24 100 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka Odboru životního prostředí
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Holešov
Mzda:
24 100 – 34 370 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Holešov
Masarykova 628
76901

Další informace o volném místu

Pracoviště Holešov
- Popis činnosti: výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny
- Požadavky a předpoklady pro vznik pracovního poměru: minimálně středoškolské vzdělání, zaměření přírodovědné nebo na životní prostředí, odborná znalost dřevin, obecná znalost zákonů č. 114/1992 Sb., o ochraně krajiny a přírody, ve znění pozdějších předpisů, č. 500/2004 Sb., správní řád, komunikační dovednosti, empatie, schopnost asertivního jednání, rozhodnost, samostatnost, zdravotní způsobilost, časová flexibilita, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, výhodou vysokoškolské vzdělání, zaměření přírodovědné nebo na životní prostředí, praxe v oboru výhodou, zkouška k ověření zvláštní odborné způsobilosti v ochraně přírody a krajiny výhodou, znalost práce v programu VERA výhodou, praxe ve veřejné správě výhodou.

- Platová třída: 10 podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
- předpokládaný nástup - dohodou, pracovní poměr na dobu určitou za mateřskou dovolenou do 07/2027

- Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, případně přechodné bydliště, telefonní a e-mailový kontakt, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, termín možného nástupu do zaměstnání, datum a podpis uchazeče
- Doklady, které uchazeč připojí k přihlášce: motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříků trestů, ne starší 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- Způsob podání přihlášky:
a) odesláním poštou na adresu: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, 769 17 Holešov,
b) odevzdáním na podatelně: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, Holešov
c) odesláním do datové schránky: x8qbfvu - popis předmětu "VŘ - ŽP".
V případě bodu a) a b) je nutné obálku označit heslem: "VŘ - ŽP". Lhůta pro podání (doručení) přihlášky: do 21.04.2024.
Uchazeči mohou být vyzváni v případě nutnosti k ústnímu pohovoru. Tajemník městského úřadu si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Šárka Tomášová
personalistka
telefon: 573 521 250
email: sarka.tomasova@holesov.cz

Město Holešov
Holešov
76901

telefon: 573521200


Poslední změna: před 3 týdny