Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - pracoviště Kaplanova - agentura práce
Kaplanova 2066/2b
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Popis práce - Tvorba a realizace cenových nabídek, jejich evidence a sledování v IS. Následné dojednání obchodních podmínek a průběžná komunikace se zákazníkem v průběhu zpracování celé zakázky. Dále zodpovědnost za celní odbavení, expedici a sjednání dopravy, řešení případných reklamací
- Požadujeme - Středoškolské vzdělání elektrotechnické, nebo technické (osvědčení dle vyhl č. 50/1978 Sb., nebo zákona č. 250/2001 Sb. výhodou)). Dobrou orientaci v elektrotechnice. Aktivní znalost AJ (NJ výhodou). Znalost práce na PC, ŘP sk. B. Samostatnost, flexibilitu.
- Nabízíme - Platové ohodnocení, které se odvíjí od dosažených pracovních výsledků. Profesní růst při realizaci významných zahraničních projektů. Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, služební telefon.

- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zdeněk Večerka
Personalista
telefon: 777 776 355
email: kmkonsult@kmkonsult.cz

KM konsult s.r.o.
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 1 měsícem