Řezač kovů - DPP / DPČ (Hulín)

MODIKOV, s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Řezač kovů - DPP / DPČ". Nástupní mzda je od 150 Kč.

Název pozice:
Řezač kovů - DPP / DPČ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
od 150 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
MODIKOV, s.r.o.
Wolkerova 845
76824

pracoviště Hulín
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- Náplň práce: příjem a výdej materiálu ze skladu, manipulace s hutním materiálem, dělení materiálu podle specifikace,
- Požadavky: paličský průkaz, praxe v oboru, zdravotní způsobilost k výkonu práce, spolehlivost
- Benefity: závodní stravování
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Lančová, tel.: 602 500 270), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.lancova@modikov.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Barbora Lančová
telefon: 602 500 270
email: barbora.lancova@modikov.cz

Hulín
76824

telefon: 570 574 350, 570 574 504

Poslední změna: před 1 rokem