Řidič B - rozvozy obědů a pizzy - DPP/DPČ (Chropyně)

Restaurace Stop Chropyně, s.r.o. nabízí v obci Chropyně volnou pracovní pozici "Řidič B - rozvozy obědů a pizzy - DPP/DPČ". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Název pozice:
Řidič B - rozvozy obědů a pizzy - DPP/DPČ
Obor(y):
Doprava
Obec:
Chropyně
Mzda:
od 130 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Restaurace Stop Chropyně, s.r.o. - Provozovna
Komenského 33

Pracoviště Chropyně
- Náplň práce: rozvozy obědů a pizzy v nejblišším okolí
- Požadavky: ŘP B - praxe v řízení podmínkou, vhodné i pro OZZ/OZP
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, pracovní doba přes polední menu, cca 3 hodiny/den, příp. dle dohody
- Benefity: sleva na nealko nápoje a jídlo za směnu
- Kontakt telefonicky paní Kroupová, tel. 605 230 114, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: restaurace.chropyne@seznam.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Romana Kroupová
jednatelka
telefon: 605 230 114
email: restaurace.chropyne@seznam.cz

Restaurace Stop Chropyně, s.r.o.
Chropyně
76811

Poslední změna: před 2 měsíci