Řidič malého dodávkového automobilu - OZP (Holešov)

TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Řidič malého dodávkového automobilu - OZP". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Název pozice:
Řidič malého dodávkového automobilu - OZP
Obor(y):
Doprava
Obec:
Holešov
Mzda:
od 20 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. - Holešov, Smetanovy Sady
Smetanovy sady 52/1
76901

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Pracovní náplň: rozvoz zákusků a pečiva
- Požadavky: ŘP sk. B podmínkou, spolehlivost, pečlivost
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, možnost i zkráceného úvazku - na dohodě
- Kontakt telefonicky nebo osobně v sídle firmy Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (pan Ohera, tel: 777 757 031).

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Ohera
telefon: 777 757 031

TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o.
Holešov
76901

email: vavra@toptrade.cz; koplikova@toptrade.cz; janusova.mzdy@seznam.cz

Poslední změna: před 6 měsíci