Řidič VZV - skladník/ce (Holešov)

POKART spol. s r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Řidič VZV - skladník/ce". Nástupní mzda je 35 000 – 60 000 Kč.

Název pozice:
Řidič VZV - skladník/ce
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Holešov
Mzda:
35 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
POKART spol. s r.o. - pracoviště Holešov
Holešovská 1677
76901

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: vykládka a nakládka nákladních vozidel čelními vysokozdvižnými vozíky, zaskladnění palet do skladových regálů pomocí VNA vozíků, vyskladnění palet do výroby, evidence skladových pohybů čtečkou čárových kódů, vychystávání materiálů do kooperací či hotových výrobků k expedici
- Požadujeme: oprávnění k řízení VZV, i krátkodobá zkušenost s VZV výhodou, ne podmínkou, ochotu pracovat ve 3-směnném, pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu
- Nabízíme: nástup ihned / dohodou, každoroční inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, odměny při pracovních a životních jubileích
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00-15:00 hod. (pan Groda, tel.: 724 371 260)

Kontakt na zaměstnavatele

Martin Groda
telefon: 724 371 260
email: kariera@pokart.cz

Holešov
76901

Poslední změna: před 1 týdnem