Řidič/ka C - rozvoz masa (Holešov)

JACOM, spol. s r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Řidič/ka C - rozvoz masa". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Název pozice:
Řidič/ka C - rozvoz masa
Obor(y):
Doprava
Obec:
Holešov
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Noční provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
JACOM, spol. s r.o.
Přerovská 761/2
76901

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: řidič rozvoz masa
- Požadavky: ŘP sk. C + profesní průkaz možné dodělat přes firmu, praxe v řízení výhodou, ŘP sk. E výhodou
- pracovní doba Po-Pá, noční provoz 22:00 - 6:00 hod.
- Kontakt osobně je možný každé pondělí v čase 8:00-10:00 hod. nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod. (pan Pospíšil, tel.: 777 740 411), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pospisil@jacom.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Stanislav Pospíšil
telefon: 777 740 411
email: pospisil@jacom.cz

Holešov
76901

email: jacom@cbox.cz; pudichova@jacom.cz

Poslední změna: před 3 týdny